На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, згідно «Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», Комунальне підприємство «БЛАГОУСТРІЙ» інформує про намір здійснити корегування тарифів на послуги в наступних розмірах:
– вивезення твердих побутових відходів для підприємств, організацій, установ та приватних підприємців – 457,00 грн за тонну;
– прийом та зберігання відходів для підприємств, організацій, установ та приватних підприємців – 105,00 грн за тонну.
Корегування тарифів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на послуги з провадження з побутовими відходами, затвердженого постановою КМ України № 1010 від 26 липня 2006 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами».
Діючі на теперішній час тарифи на послуги КП «Благоустрій» встановлені 01.04.2021 року рішенням виконавчого комітету Ємільчинської селищної ради №25 від 26.04.2021 р. в розмірах:
– вивезення твердих побутових відходів для підприємств, організацій, установ та приватних підприємців –375,80 грн. за тонну;
– прийом та зберігання відходів для підприємств, організацій, установ та приватних підприємців – 48,82 грн. за тонну.
Корегування тарифу відбувається у зв’язку зі значним підвищенням вартості паливно-мастильних матеріалів та збільшенням мінімальної заробітної плати.
Строк, протягом якого від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються зауваження та пропозиції, встановлюється 14 календарних днів із дня оприлюднення повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на комунальні послуги.
Адреса, за якою приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб:
– Комунальне підприємство «Благоустрій», вул. Соборна, 51, смт Ємільчине, Житомирська обл., 11201;
– Ємільчинська селищна рада, вул. Соборна, 51, смт Ємільчине, Житомирська обл., 11201.