Шановні жителі Ємільчинської громади!
Нам доводиться жити в умовах ведення активних бойових дій на території нашої держави внаслідок повномасштабної збройної агресії з боку рф.
Зрозуміло, що в цей складний час ми маємо тримати стрій і бути готовими до будь-якого розвитку подій.
Наразі спостерігаємо непросту ситуацію з періодичними відключеннями електроенергії, які носять як плановий, так і аварійний характер.
Щодня тисячі людей цілодобово працюють, щоб зменшити навантаження на мережі та дати світло у наші оселі.
І сьогодні саме від кожного з нас залежить, яким буде наше завтра.
Закликаю жителів громади відповідально поставитися до вимушених перебоїв з електропостачанням: зробити запаси питної води та їжі довготривалого зберігання, тримайте зарядженими свої гаджети, акумулятори та павербанки. Обов’язково заздалегідь дізнайтеся, де знаходиться найближчий «Пункт незламності»: в нашій громаді їхня кількість наразі зменшена з 11 до 4 – смт Ємільчине вул. Соборна, 14, с. Велика Цвіля, вул. Шевченка, 6, с. Миколаївка, вул. Шевченка, 43, с. Мала Глумча, вул. Шевченка, 33.
Наша сила – в нашій єдності та готовності тримати наш спільний фронт до остаточної перемоги над ворогом. Усі труднощі, які ми переживаємо зараз, носять тимчасовий характер. Кожен із нас у набагато кращій ситуації, ніж мільйони земляків, які залишилися в окупованому Маріуполі, Рубіжному, Лисичанську та інших населених пунктах і наразі взагалі без світла і тепла, навіть без їжі та води.
Давайте єднатися й допомагати один одному, наближаючи нашу спільну перемогу над ворогом.
Ми – вільна та незламна нація, яка готова боротися за свою волю та незалежність!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Ємільчинський селищний голова
Сергій ВОЛОЩУК