Ємільчинська селищна рада оголошує конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в селищі Ємільчине та селах Руденька, Горбове, Середи, Підлуби, Степанівка

 

Організатор конкурсу – Ємільчинська селищна рада Житомирської області, смт Ємільчине, вул. Соборна, 18-А.

Підстава для проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Ємільчинської селищної ради від 19.10.2022 №130.

 

Конкурс буде проводитися 29 листопада 2022 року в залі засідань Ємільчинської селищної ради за адресою, смт Ємільчине, вул. Соборна, 18-А, початок 15:00 годин.

 

З умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів можна ознайомитися у заступника Ємільчинського селищного голови Володимира Євтуха, кабінет 205, телефон 0973554355 та за посиланням fotonov.konkyrs2022.

 

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– наявність матеріально-технічної бази (виробничих приміщень та спеціалізованої техніки);

– вартість надання послуг має становити не більше тарифів, визначених рішенням виконавчого комітету селищної ради від 26.02.2021 №25 «Про затвердження тарифів з вивезення, прийому та зберігання твердих побутових відходів»;

– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів – не менше 1 року;

– наявність працівників відповідної кваліфікації у кількості, достатній для виконання робіт та надання послуг.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами:

– населені пункти Ємільчине, Руденька, Горбове, Середи Підлуби, Степанівка Новоград-Волинського району;

– об’єкти поводження із відходами – полігон твердих побутових відходів, розташований біля селища Ємільчине, сміттєзвалище твердих побутових відходів, розташоване біля села Підлуби, спосіб розміщення відходів – складування з наступним ущільненням.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів:

– 52 багатоквартирних житлових будинки, в яких проживають близько 1790 осіб;

– 3580 одно-, двоквартирних одноповерхових житлових будинки, які рівномірно розташовуються по усій території зазначених населених пунктів, в яких проживають близько 9150 осіб;

– загальна кількість підприємств, установ, організації у зазначених населених пунктах – 190, із них приватних або комерційних – 150, бюджетних – 40.

 

Сміттєві контейнери об’ємом 0,75 м3 розташовуються по окремих вулицях в смт Ємільчине та селі Руденька, на інших територіях смт Ємільчине обслуговування двічі на тиждень за методом подвірного об’їзду, у інших селах – раз на місяць за методом подвірного об’їзду за окремим графіком.

 

Конкурсні пропозиції подаються особисто або поштою за адресою: смт Ємільчине, вул. Соборна, 51, загальний відділ, кабінет 12. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 17 год. 00 хв. 28 листопада 2022 року.

 

Конкурсну документацію можна отримати особисто у письмовому та електронному вигляді у першого заступника селищного голови Володимира Євтух, кабінет 205, або у електронному вигляді після звернення на електронну пошту emrada1@ukr.net .