Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації

              Громадське обговорення у формі електронної консультації проєкту Програми розвитку культури Ємільчинської селищної територіальної громади  на 2024-2028 роки проводиться  у відповідності до рішення виконавчого комітету Ємільчинської селищної ради від 14.12.2022 року №162 «Про затвердження Положення про публічні електронні консультації  з громадськістю з питань, віднесених до компетенції  органів місцевого самоврядування в Ємільчинській територіальній громаді».

Організатор обговорення: відділ культури та туризму Ємільчинської селищної ради.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюється на офіційному веб-сайті Ємільчинської селищної ради в розділі «Новини»  https://emrada.gov.ua/   та в розділі «Громадська участь»   https://emrada.gov.ua/?page_id=495.

Пропозиції та зауваження приймаються на порталі E-DEM в розділі консультації з громадськістю за посиланням  https://consult.e-dem.ua/npas/416  .

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: відділ культури та туризму Ємільчинської селищної ради Житомирської області (вул. Соборна, 27, селище Ємільчине, Звягельський район,  електронна пошта emiltchinkult@gmail.com  ; 41860521@ukr.net, тел. +38 097 282 49 05).

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

– строк проведення громадського обговорення – 10 днів з дати опублікування цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради;

– відділ культури та туризму Ємільчинської селищної ради Житомирської області протягом 3 робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт;

– звіт про результати проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюються на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради у розділі «Діяльність – Громадська участь» https://emrada.gov.ua/?page_id=495  протягом 3  робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).