Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації

Громадське обговорення у формі електронної консультації проєкту   «Комплексної  програми соціального захисту  населення Ємільчинської селищної територіальної громади на 2024-2028 роки» проводиться  у відповідності до рішення виконавчого комітету Ємільчинської селищної ради від 14.12.2022 року №162 «Про затвердження Положення про публічні електронні консультації  з громадськістю з питань, віднесених до компетенції  органів місцевого самоврядування в Ємільчинській територіальній громаді».

Організатор обговорення: відділ соціального захисту Ємільчинської селищної ради Житомирської області.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюється на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради в розділі «Новини»  https://emrada.gov.ua/  та в розділі «Громадська участь»  https://emrada.gov.ua/?page_id=495.

Пропозиції та зауваження приймаються на порталі E-DEM в розділі консультації з громадськістю за посиланням https://consult.e-dem.ua/npas/405 .

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Відділ соціального захисту  Ємільчинської селищної ради (селище Ємільчине, вул. Соборна, 18А, електронна пошта  44100441@ukr.net, тел.(04149) 2-14-44.

 

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

– строк проведення громадського обговорення – 10 днів з дати опублікування цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради;

– відділ соціального захисту Ємільчинської селищної ради протягом 3 робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт;

– звіт про результати проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюються на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради у розділі “Діяльність – Громадська участь «https://emrada.gov.ua/?page_id=495 протягом 3 робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень)