Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації

              Громадське обговорення у формі електронної консультації проєкту Селищної цільової програми «Ефективна влада. Конкурентна громада» Ємільчинської селищної територіальної громади на 2024-2028 роки»  проводиться  у відповідності до рішення виконавчого комітету Ємільчинської селищної ради від 14.12.2022 року №162 “Про затвердження Положення про публічні електронні консультації  з громадськістю з питань, віднесених до компетенції  органів місцевого самоврядування в Ємільчинській територіальній громаді“.

Організатор обговорення: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюється на офіційному веб-сайті Ємільчинської селищної ради в розділі «Новини»  https://emrada.gov.ua/   та в розділі «Громадська участь»   https://emrada.gov.ua/?page_id=495 .

Пропозиції та зауваження приймаються на порталі E-DEM в розділі консультації з громадськістю за посиланням  https://consult.e-dem.ua/npas/408.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів (селище Ємільчине, вул.Соборна, 18А,  електронна пошта zg3@emrada.gov.ua, тел. +38-098-7355516 ).

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

– строк проведення громадського обговорення – 10 днів з дати опублікування цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради;

– заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів протягом 3 робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт;

– звіт про результати проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюються на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради у розділі “Діяльність – Громадська участь” https://emrada.gov.ua/?page_id=495  протягом 3  робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).