Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації

Громадське обговорення у формі електронної консультації проєкту «Комплексної Програми із забезпечення та захисту прав дітей Ємільчинської селищної територіальної громади на 2024-2028 роки» проводиться  у відповідності до рішення виконавчого комітету Ємільчинської селищної ради від 14.12.2022 року № 162 «Про затвердження Положення про публічні електронні консультації  з громадськістю з питань, віднесених до компетенції  органів місцевого самоврядування в Ємільчинській територіальній громаді».

Організатор обговорення: служба у справах дітей Ємільчинської селищної ради.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюється на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради в розділі «Новини»  https://emrada.gov.ua/  та в розділі «Громадська участь»  https://emrada.gov.ua/?page_id=495.

Пропозиції та зауваження приймаються на порталі E-DEM в розділі консультації з громадськістю за посиланням    https://consult.e-dem.ua/npas/409.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

Служба у справах дітей  Ємільчинської селищної ради (селище Ємільчине,   вул. Соборна, 18А, електронна пошта  43391128@mail.gov.ua, тел.(04149) 2-13-13.

 

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

– строк проведення громадського обговорення – 10 днів з дати опублікування цього інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради;

– cлужба у справах дітей  Ємільчинської селищної ради протягом 3 робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх та готує звіт;

– звіт про результати проведення громадського обговорення у формі електронної консультації оприлюднюються на офіційному вебсайті Ємільчинської селищної ради у розділі «Діяльність – Громадська участь” https://emrada.gov.ua/?page_id=495 протягом 3 робочих днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).